31 października 2021 r.

1. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. w kościele będzie o godz. 9.00. O godz. 11.00 będzie sprawowana msza św. za wszystkich zmarłych na cmentarzu grzebalnym, po niej bezpośrednio procesja żałobna. Po skończonej procesji będzie możliwość poświęcenia nowych nagrobków. Apelujemy o zachowanie skupienia na cmentarzu, który jest miejscem świętym – poświęconym, o zachowanie odpowiednich środków bezpieczeństwa sanitarnego. Prosimy o pozostawianie samochodów na parkingach przy kościele. W obrębie cmentarza należy ściśle przestrzegać porządku i wskazań porządkowych.

1. We wtorek wspomnienie Wszystkich Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. w naszym kościele będą: o godz. 9.30 w intencji zmarłych polecanych w Wypominkach, o godz. 12.00 za zmarłych w minionym roku i o 17.00. Po mszy św. o godz. 9.30 będzie procesja na cmentarz.

1. Wypominki będą czytane pół godziny przed mszami w Dniu Zadusznym i przed mszami wieczornymi w dni powszednie w miesiącu listopadzie. W pierwszym tygodniu listopada po mszy św. wieczornej będzie Różaniec na cmentarzu.

1. Od wtorku przez cały okres zimowy msze św. wieczorne w naszym kościele będą o godz. 17.00

1. W sobotę o godz. 9.00 będzie zbiórka ministrantów.

1. Spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujące do I Komunii św. będzie w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 9.30.

1. Dzieci, które przychodziły na Różaniec niech w przyszłą niedzielę na mszę św. o godz. 9.30 przyniosą wyklejanki.

1. W zakrystii są do nabycia kalendarze na przyszły rok tradycyjnie przygotowane przez nasze WSD w Drohiczynie po 5 zł.