21 czerwca 2020 r.

1. We środę będzie liturgiczna uroczystość Narodzenia św. Jana Apostoła. Na mszy św. o godz. 18.00 będzie poświęcenie wody, którą można zabrać do domów w tym dniu i w przyszłą niedzielę. Uroczystość odpustowa w Kaplicy w Filipach będzie w przyszłą niedzielę o godz. 11.00. Z tej racji msza św. w Lizie będzie o godz. 8.00.

1. W tym tygodniu będzie zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msze św. we czwartek o godz. 9.00 dla dzieci młodszych i w piątek dla klas IV – VIII też o godz. 9.00. Dowóz dzieci będzie tak jak dotychczas.

1. W przyszłą sobotę o godz.11.00 będzie Uroczystość I Komunii św.

1. Na spotkaniu Rady Parafialnej rozmawialiśmy o zorganizowaniu opału do naszego kościoła na zimę. Proszę Radnych z poszczególnych miejscowości o przekazanie informacji w jaki sposób ten opał będziemy gromadzić.

1. W czasie wakacji KSM Diecezji Drohiczyńskiej organizuje kolonie dla dzieci i młodzieży informacje są w gablotce.

1. W przyszłą niedzielę w naszej Ojczyźnie będą wybory prezydenckie Wójt Gminy Wyszki przypomina o obowiązku posiadania dowodu tożsamości i zakryciu ust i nosa w lokalach wyborczych.

1. W sobotę 27 czerwca będzie bezpłatny odbiór folii rolniczej z gospodarstw harmonogram i informacje są w gablotce.