4 listopada 2018

1. W oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych (do czwartku włącznie) gromadzimy się o godz. 16.30 na modlitwie różańcowej na cmentarzu grzebalnym. Po przyjściu do kościoła będą czytane Wypominki i Msza św.

1. W miesiącach zimowych Msze św. wieczorne w naszym kościele będą sprawowane o godz. 17.00. W listopadzie pół godziny wcześniej będzie modlitwa Wypominkowa za zmarłych.

1. Jutro Mszą św. o godz. 12.00 uroczyście zakończymy nawiedzenie rodzin w naszej parafii przez Obraz Jezusa Miłosiernego. Zapraszamy wszystkich parafian.

1. W przyszłą niedziele 11 listopada odchodzić będziemy 100 lecie odzyskanie Niepodległości przez naszą Ojczyznę. Uroczysta Msza św. będzie o godz. 9.30. Przed nią montaż słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły. Gminne uroczystości rozpoczną się Mszą św. w kościele w Wyszkach o godz. 12.15. O godz. 14.30 będzie koncert pieśni patriotycznych w Szkole Podstawowej w Wyszkach

1. W miesiącu październiku z naszej parafii odeszli do Pana: Kornel Łukasz Walicki, Kazimierz Pasiak, Zenon Niewiński i Jan Kalinowski Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.