16 września 2018

1. Po mszy św. będą zbierane ofiary do Puszek na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej

1. We wtorek święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski i młodzieży. Zapraszamy na mszę św. o 18.00 dzieci i młodzież aby uczcić swego patrona, szczególnie uczniów klasy VIII i III Gimnazjum, którzy rozpoczną przygotowanie do sakramentu bierzmowania.

1. Przyjmujemy już intencje mszy św., na przyszły rok. Zapraszamy w dni powszednie do kancelarii parafialnej. Nie zapisujemy intencji w niedziele i święta.

1. Szpital w Bielsku Podlaskim wykonuje bezpłatnie badania płuc dla osób w wieku 50 – 70 lat. Gabinet tomografii Komputerowej – pierwsze piętro.

1. Gminne Centrum Kulturalne zaprasza wszystkich seniorów na imprezę integracyjną w dniu 20 września o godz. 16.00