26 sierpnia 2018

1. W sobotę 1 września przypada 79 r. wybuchu II Wojny Światowej, pamiętajmy w naszych modlitwach o poległych w obronie Ojczyzny. Jest to również I Sobota miesiąca. Msze św. rano o 7.30 i 18.00. W tym dniu o godz. 10.00 sprawowana będzie msza św. w intencji pielgrzymów pieszych i duchowych na Jasną Górę, serdecznie zapraszamy.

1. W przyszłą niedzielę, 2 września w naszej parafii podczas Mszy św. o godz. 9:30 będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne plony, przeżywając Dożynki Parafialne. Również tego dnia Wójt Gminy Wyszki serdecznie zaprasza na Dożynki Gminne w Wyszkach. Z racji na Dożynki nie będzie Mszy św. w Kaplicach. Dożynki Diecezjalne w tym roku odbędą się w Sadownem 9 września. Prosimy o przygotowanie wieńca z naszej parafii mieszkańców Mierzwina Dużego i Małego.

1. Od przyszłej niedzieli msze św. w naszym kościele będą o godz. 9.30 i 12.00 ( nie o 12.30). W dni powszednie rano o 7.30 i 18.00.