19 sierpnia 2018

1. W przyszła Niedzielę będziemy przeżywać w naszej parafii Uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. będą sprawowane o godz. 8:00 i Suma Odpustowa w int. Parafian połączona z Nabożeństwem eucharystycznym i procesją o godz. 12:00. Zapraszamy wszystkich do udziału w procesji a szczególnie dzieci do sypania kwiatów, w tym dzieci pierwszokomunijne. Z racji odpustu nie będzie Mszy św. w Kaplicach.

1. 2 września w naszej parafii podczas Mszy św. o godz. 9:30 będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne plony, przeżywając Dożynki Parafialne. Również tego dnia Wójt Gminy Wyszki serdecznie zaprasza na Dożynki Gminne w Wyszkach. Z racji na Dożynki nie będzie Mszy św. w Kaplicach. Dożynki Diecezjalne w tym roku odbędą się w Sadownem 9 września. Prosimy o przygotowanie wieńca z naszej parafii mieszkańców Mierzwina Dużego i Małego.