5 sierpnia 2018

1. Składamy serdeczne podziękowanie za przyjęcie i przygotowanie poczęstunków pielgrzymom pieszej i rowerowej Pielgrzymki Archidiecezji Białostockiej na Jasną Górę w Godziebach i Topczewie.
  2. Zachęcamy do modlitwy w intencji pielgrzymów i własnej w ramach Duchowego Pielgrzymowania.
  3. Jutro liturgiczne święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. w naszym kościele będzie o godz. 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 9.30 w kościele na spotkanie robocze zapraszam Radę Parafialną.
  5. KSM Diecezji Drohiczyńskiej organizuje jednodniowy rajd rowerowy z Broku do Rostkowa miejsca narodzin św. Stanisława Kostki w dniu 18 sierpnia 2018 r. Są jeszcze wolne miejsca na kolonie dofinansowane przez KRUS w terminie 21-31.08. 2018. Informacje w gablocie.
  6. Dziękujemy za ofiarowane kwiaty do Kościoła.
  7. W miesiącu lipcu w naszej parafii ochrzczonych zostało 2 dzieci: Igor Oleszczuk i Klara Grabowska.                Trzy pary zawarły sakrament małżeństwa: Marek Pytlak i Karolina Zdrojkowska; Kamil Góral i Elwira Ryszt oraz Hubert Pasterski i Emilia Olendzka.                                                                                                                      Odeszli do Pana: Maria Suter, Jolanta Kosowska i Józef Piotrowski – wieczny odpoczynek racz im dać Panie…