13.01.2019

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

  1. Dzisiaj o godz. 14.00 na spotkanie opłatkowe zapraszam Radę Parafialną na plebanię.
  2. Od jutra w Kościele rozpoczyna się okres zwykły.
  3. W dniach 18 – 25 stycznia trwać będzie Tydzień Modlitw o Jedność Kościoła
  4. Kolęda w tym tygodniu:

14 stycznia (poniedziałek)

         – od godz. 9.30 Wólka Pietkowska

15 stycznia (wtorek)

         – od godz. 9.30 Topczewo ul. Mazowiecka i Sadowa

         – od godz. 15.00 Topczewo ul. Bielska i Dolna

16 stycznia (środa)

         – od godz. 9. 30 Topczewo ul Starowiejska

17 stycznia (czwartek)

         – od godz. 15.00 Topczewo ul. Brańska i Szkolna

 

 

13.01.2019 r.

 

  1. Dzisiaj o godz. 14.00 na spotkanie opłatkowe zapraszam Radę Parafialną na plebanię.
  2. Od jutra w Kościele rozpoczyna się okres zwykły.
  3. W dniach 18 – 25 stycznia trwać będzie Tydzień Modlitw o Jedność Kościoła
  4. Kolęda w tym tygodniu:

14 stycznia (poniedziałek)

         – od godz. 9.30 Wólka Pietkowska

15 stycznia (wtorek)

         – od godz. 9.30 Topczewo ul. Mazowiecka i Sadowa

         – od godz. 15.00 Topczewo ul. Bielska i Dolna

16 stycznia (środa)

         – od godz. 9. 30 Topczewo ul Starowiejska

17 stycznia (czwartek)

         – od godz. 15.00 Topczewo ul. Brańska i Szkolna

 

 

6 stycznia 2019 r.

NIEDZIELA OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

  1. Dzisiaj ofiary składane na tacę są przeznaczone na misje.
  2. W przyszła niedzielę będzie święto Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu liturgicznego Narodzenia Pańskiego. W naszej tradycji czas kolędowania trwa do święta M.B. Gromnicznej.
  3. W następną niedzielę po mszy św. o godz. 9.30 będzie spotkanie dzieci i rodziców przed I Komunią św. O godz. 14.00 na spotkanie opłatkowe zapraszam Radę Parafialną.
  4. W sobotę 12 stycznia na godz. 16.00 do Kościoła zapraszamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu bierzmowania na spotkanie.
  5. Ksiądz Biskup zaprasza Sołtysów z dekanatu Brańskiego na spotkanie opłatkowe do Brańska we czwartek 10 stycznia, rozpoczęcie o godz. 10.30.

 

  1. Kolęda w tym tygodniu:

7 stycznia (poniedziałek)

         – od godz. 9.30 Godzieby i Osówka

8 stycznia (wtorek)

         – od godz. 9.30 Koćmiery i Ignatki

         – od godz. 15.00 Wypychy

9 stycznia (środa)

         – od godz. 9.30 Bagińskie Nowe i Stare, Pierzchały

         – od godz. 15.00 Kożuszki, Trzeszczkowo

10 stycznia czwartek)

         – od godz. 9.30 Ostrówek, Moskwin, Gawiny

         – od godz. 15.00 Górskie

11 stycznia (piątek)

         – od godz. 9.30 Filipy

12 stycznia (sobota)

         – od godz. 9.30 Kamienny Dwór