Intencje mszalne 23-29.04.2018

 

 

DATA

 

GODZ.

RODZAJ

MSZY ŚW.

 

INTENCJA

 

OFIARODAWCA

 

23.04,

(pn.)

7.00 egz. + STANISŁAW, BOLESŁAWA, STANISŁAW BOGUSZOWIE, EDMUND OLSZEWSKI Józef Bogusz

Bogusze

18.00   + EDMUND TOPCZEWSKI (1r.) ORAZ ZM. Z RODZ. TOPCZEWSKICH I PUCHALSKICH Janina Topczewska

Kożuszki

 

24.04,

(wt.)

7.00   O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE I ZDROWIE DLA KATARZYNY Matka

Zdrojki

18.00   + JANINA, STANISŁAW ŁUCZAJOWIE Marianna Falkowska

Godzieby

 

 

25.04,

(śr.)

7.00 egz. + STANISŁAW, MICHAŁ I ZM. Z RODZ. SAWONIUKÓW Wacława Sawoniuk

Zdrojki

18.00   DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA W INT. CZŁONKÓW KŻR Z UL. SADOWEJ KŻR

Topczewo

  + JÓZEFA CHOIŃSKA (30 dz.) Rodzina
 

26.04,

(cz.)

7.00 egz. + JÓZEF BOGUSZ (21r.), MARCELI, MARIANNA Henryk Bogusz

Bogusze

18.00   + IRENA TWAROWSKA Marianna Falkowska

Godzieby

 

 

 

27.04,

(pt.)

7.00 egz. + ANTONI, JADWIGA BUDZISZOWIE I ZM. Z RODZ. WIĘCKÓW: HELENA, LUDWIK, MARIAN Lucyna Budzisz

Łukawica

18.00   + JADWIGA, ALEKSANDER MALINOWSCY Krystyna Olszewska

Falki

  + BERNARD PASIŃSKI (30 dz.) Matka

Topczewo

 

 

 

28.04,

(sb.)

7.00   + BOLESŁAW (19r.), JANINA OLENDZCY Syn

Olędzkie

16.00 ŚLUB BOGUMIŁA I PAWEŁ ZARZECCY  
18.00   + LUCYNA PIERZCHAŁO (2r.) Syn z Rodziną

Pierzchały

 

 

 

 

29.04,

(nd.)

8.00

(MIERZWIN)

  DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA Z OKAZJI 30.ROCZNICY ŚLUBU DOROTY I WALDEMARA OLĘDZKICH Dzieci

Mierzwin Mały

9.30   + ANDRZEJ (7r.) Siostra Dorota

z Rodziną

Falki

11.00

(FILIPY)

  + STANISŁAW, MARIANNA, JANINA, FELICJA, STANISŁAW, ANNA Zygmunt Trzeszczkowski

Filipy

11.00

(LIZA)

  + ZDZISŁAW GALAS ORAZ ZM. Z RODZ. GALASÓW I BARANOWSKICH Julia Galas

Liza Stara

12.30   + ANNA, ALEKSANDER Tadeusz Falkowski

Filipy

 

Intencje mszalne 16-22.04.2018

 

 

DATA

 

GODZ.

RODZAJ

MSZY ŚW.

 

INTENCJA

 

OFIARODAWCA

 

16.04,

(pn.)

7.00   + STANISŁAW, EUGENIUSZ KUŁAKOWSCY Renata Olszańska

Pierzchały

18.00 egz. + ZDZISŁAWA MANOŚ Córka z Rodziną
 

17.04,

(wt.)

7.00   + MARIANNA CHWASZCZEWSKA (1r.) Syn

Wólka Zaleska

18.00   + GABRIEL, ALBINA, RYSZARD ORAZ ZM. Z RODZ. MIERZWIŃSKICH I KUNICKICH Rodzina
 

18.04,

(śr.)

7.00   + MARIA (30r.), JÓZEF ZAWADZCY I ZM. Z RODZ. ZAWADZKICH Stanisław Zawadzki

Kożuszki

18.00 egz. + IRENA TWAROWSKA

Chór parafialny

 

 

19.04,

(cz.)

7.00 egz. + EUGENIUSZ, JADWIGA I ZM. Z RODZ. OLENDZKICH Rodzina

Olszewo

18.00   + JAN, MARIANNA, JAN Stanisława Falkowska

Godzieby

 

20.04,

(pt.)

7.00   + KAZIMIERZ, WERONIKA, JANINA, ZYGMUNT OLENDZCY Bolesław Olendzki Olszewek
18.00 egz. + JADWIGA ZDROJKOWSKA (1r.) Rodzina

Zalesie

 

21.04,

(sb.)

7.00   + WOJCIECH-ZBIGNIEW, JAN, KONSTANTY, STANISŁAWA, WACŁAW, MARIA ŁUKASZEWICZOWIE, MARIANNA SACHARZEWSKA Janina Komarowska

Ignatki

18.00   DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA Z OKAZJI 25.ROCZNICY ŚLUBU MARII I PIOTRA KRASOWSKICH Dzieci

Górskie

 

 

 

 

 

22.04,

(nd.)

8.00

(MIERZWIN)

  + TADEUSZ BUDLEWSKI (7r.) Jacek Luto
9.30   + ZOFIA FALKOWSKA Syn z Żoną

Kiewłaki

11.00

(FILIPY)

  DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA Z OKAZJI 13.ROCZNICY ŚLUBU BEATY I JACKA Rodzice

Ewa i Michał

Filipy

11.00

(LIZA)

  + ZDZISŁAW (1r.), HENRYK TWAROWSCY ORAZ ZM.Z RODZ. TWAROWSKICH I WYSZYŃSKICH Jadwiga Twarowska

Liza Stara

12.30   + ZYGMUNT CZAJKOWSKI (2r.)

Żona Irena

z Rodziną

Łukawica

 

Intencje mszalne 9-15.04.2018

 

 

DATA

 

GODZ.

RODZAJ

MSZY ŚW.

 

INTENCJA

 

OFIARODAWCA

 

9.04,

(pn.)

7.00 egz. + PAWEŁ MIAŁKOWSKI (11r.) Ireneusz Miałkowski

Łukawica

18.00   + ANTONI (25r.), JÓZEF, MARIANNA OLENDZCY Córki
 

10.04,

(wt.)

7.00   + STANISŁAW, MARIANNA ORAZ ZM. Z RODZ. WRÓBLEWSKICH I DĄBROWSKICH  
18.00 egz. + JADWIGA POPŁAWSKA (8r.) ORAZ ZM. Z RODZ. POPŁAWSKICH I WYŁUCKICH

Rodzina

Topczewo

 

 

11.04,

(śr.)

7.00   O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE I OPIEKĘ MATKI BOŻEJ DLA RODZINY ŁUKASZEWIECZÓW I DLA DOBYTKU Krzysztof Łukaszewicz

Osówka

18.00 egz. + KRYSTYNA PASIŃSKA (18r.), BERNARD I ZM. Z RODZ. PASIŃSKICH Alfreda Zawadzka

Topczewo

  + GRZEGORZ PEŁSZYK (30dz.) Rodzina
 

 

12.04,

(cz.)

7.00   + FELICJA, CZESŁAW NIEWIŃSCY Syn Andrzej

Filipy

18.00 egz. + HENRYK FISZER (1r.) Walentyna

Fiszer-Dolińska

Białystok

 

 

13.04,

(pt.)

7.00   + JÓZEF, TADEUSZ, BRONISŁAWA, STANISŁAW, MICHALINA, JADWIGA, FRANCISZEK, STANISŁAW Felicja Krasowska

Olędzkie

18.00   + ŁUCJA RUTKOWSKA (4r.), BOGUSŁAW Córka

Zielonka

 

14.04,

(sb.)

7.00   + STANISŁAW OLENDZKI (10r.) Córka

Olędzkie

18.00   DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA Z OKAZJI URODZIN KAROLA DZIERŻKA Dziadkowie

Kożuszki

 

 

 

 

 

15.04,

(nd.)

8.00

(MIERZWIN)

  + APOLONIA (10r.), BOLESŁAW ORAZ ZM. Z RODZ. GÓRSKICH I NIEWIŃSKICH Rodzina
9.30   + WERONIKA OLSZAŃSKA (2r.) Stanisław Olszański

z Córkami

Stare Bagińskie

11.00

(FILIPY)

  + MICHALINA Mieczysław Falkowski

Filipy

11.00

(LIZA)

  + HENRYK, EDYTA WYSZYŃSCY ORAZ ZM. Z RODZ. WYSZYŃSKICH I  FALKOWSKICH Franciszek Wyszyński

Liza Stara

12.30   + JÓZEF KRASIEJKO (8r.)

Irena Krasiejko Sieśki

 

Intencje mszalne 2-8.04.2018 r.

 

 

DATA

 

GODZ.

RODZAJ

MSZY ŚW.

 

INTENCJA

 

OFIARODAWCA

 

 

 

 

 

2.04,

(pn.)

8.00

(MIERZWIN)

  + WŁADYSŁAWA, STANISŁAW KURYSIOWIE Córka Halina

Czersk

9.30   + KAZIMIERA, ANTONI, MARIANNA I ZM. Z RODZ. FALKOWSKICH Janina Falkowska

Filipy

11.00

(FILIPY)

  + JOANNA, WIKTOR, EDWARD, ZDZISŁAW, ANDRZEJ Teresa Idźkowska

Filipy

11.00

(LIZA)

  + GENOWEFA (1r.), FRANCISZEK ROGOWSCY Bożena Wiśniewolska

Liza Stara

12.30   + ZBIGNIEW GODLEWSKI (4r.) Eugenia Godlewska

Wólka Pietkowska

  W INT. OSÓB, KTÓRE BRAŁY CZYNNY UDZIAŁ W PRZYGOTOWANIU DEKORACJI, W LITURGII WIELKIEGO TYGODNIA I  W INT. WSZYSTKICH OFIARODAWCÓW (…)
 

 

3.04,

(wt.)

7.00   + TADEUSZ, JÓZEF, GENOWEFA, JÓZEF, BARBARA, BRONISŁAWA, JADWIGA, FRANCISZEK, STANISŁAW Felicja Krasowska

Olędzkie

18.00   + WIKTOR, STEFANIA GÓRSCY Rodzina

Zalesie

  + JÓZEFA CHOIŃSKA (7dz.) Rodzina
 

 

4.04,

(śr.)

7.00   + JANINA OLSZEWSKA, STANISŁAW, IGNACY, JANINA, STANISŁAW ŁAPKA Krystyna Olszewska

Olędzkie

18.00   + HENRYK MIERZWIŃSKI, STANISŁAWA, TADEUSZ, JÓZEF, MIECZYSŁAW DAKOWICZ Robert Mierzwiński

Godzieby

 

 

5.04,

(cz.)

7.00   + ZM. Z RODZ. PEŁSZYKÓW I KUROPATWÓW, WIESŁAWA MIECZKOWSKA Regina Pełszyk

Kamienny Dwór

18.00   + IRENA TWAROWSKA

Sąsiedzi

Rodzina Zalewskich

 

 

 

 

6.04,

(pt.)

7.00 egz. + HENRYKA KURYŚ (6r.) I ZM. Z RODZ. KURYSIÓW Waldemar Kuryś

Ignatki

9.00

(MIERZWIN)

  + WŁADYSŁAWA, STANISŁAW, HENRYK BAGIŃSCY, ROMUALDA HUL Syn

Mierzwin Duży

11.00

(FILIPY)

  + MAREK (25r.), STANISŁAW Jadwiga Piotrowska

Filipy

11.00

(LIZA)

  + WŁADYSŁAW, PAULINA, GENOWEFA HERMANIUKOWIE, CZESŁAW ŁOCHNICKI Regina Galas

Liza Stara

18.00   + ZM. Z RODZ. SZERAKOWSKICH I OLSZEWSKICH Rodzina

Białystok

 

 

7.04,

(sb.)

7.00   + ŁUKASZ MOCZYDŁOWSKI (7r.), GRAŻYNA, FRANCISZEK, KAROLINA OLENDZCY Rodzina Olendzkich
18.00   + STEFANIA, MATEUSZ OLĘDZCY, WIKTORIA, STANISŁAW, KAZIMIERZ, ANTONI KRASOWSCY Romualda Krasowska

Ostrówek

  DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA PEREGRYNACJI OBRAZU JEZUSA MIŁOSIERNEGO W WÓLCE PIETKOWSKIEJ

Mieszkańcy

 

 

 

 

 

 

8.04,

(nd.)

8.00

(MIERZWIN)

  + WŁADYSŁAWA (2r.), LUDWIK TOPCZEWSCY Stanisław Topczewski

Mierzwin Duży

9.30   + BARTŁOMIEJ DZIEMIAN (5r.) Dziadkowie
11.00

(FILIPY)

  DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA Z OKAZJI 1. ROCZNICY URODZIN KLARY Dziadkowie

Filipy

11.00

(LIZA)

  + JAN, STANISŁAWA, MICHAŁ DROŹDZIELOWIE

Zofia Piwowarczuk

Liza Stara

12.30   + ANASTAZJA PIOTROWSKA

Jan Piotrowski

Topczewo

 

Intencje 19-25.03.2018

 

 

DATA

 

GODZ.

RODZAJ

MSZY ŚW.

 

INTENCJA

 

OFIARODAWCA

 

 

19.03,

(pn.)

7.00   + IRENA, MIECZYSŁAW, KRZYSZTOF BABICCY, HENRYK TUROWSKI Rodzina

Moskwin

18.00   O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE DLA CZŁONKIŃ KŻR Z UL. BRAŃSKIEJ W TOPCZEWIE KŻR

ul. Brańska

Topczewo

egz. + HELENA FALKOWSKA (30dz.) Rodzina
 

 

20.03,

(wt.)

7.00   + JÓZEF, JANINA REMISIEWICZOWIE Córka

Topczewo

  + GRZEGORZ PEŁSZYK (7dz.) Rodzina
18.00   + ZM. Z RODZ. KONDRACKICH          I FALKOWSKICH Córka

Budlewo

 

21.03,

(śr.)

7.00   O OPAMIĘTANIE I NAWRÓCENIE DLA ZŁODZIEI Poszkodowany
18.00   + CZESŁAW, MARIANNA TYMOSZAKOWIE, MAREK DZIERŻANOWSKI Rodzina

Godzieby

 

 

22.03,

(cz.)

7.00   + IRENA TWAROWSKA Rodzina Królów

i Klozyków

Lipnica

18.00 egz. + STANISŁAW, TERESA TRZESZCZKOWSCY I ZM. Z RODZ. TRZESZCZKOWSKICH Córka

Falki

 

 

23.03,

(pt.)

7.00   DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA W INTENCJI WIKTORII-ANNY OLESZCZUK Wiktoria Anna Oleszczuk

Liza Stara

18.00

lub bezpośrednio

po Drodze

Krzyżowej

  + JÓZEF, APOLONIA, JADWIGA, MICHAŁ Anna Sieklucka
 

24.03,

(so.)

7.00   + JÓZEF SKRZECZKO (17r.), JANINA, RYSZARD Krystyna Skrzeczko

Łapy

18.00   + JANINA, TADEUSZ, MARIA PIERÓGOWIE Elżbieta Drozdowska

Godzieby

 

 

 

25.03,

(nd.)

8.00

(MIERZWIN)

  + ZYGMUNT OLĘDZKI (3r.) Rodzina

Mierzwin Mały

9.30   + STANISŁAW, STANISŁAW PRZEŚNIAKOWIE I ZM. Z RODZ. PRZEŚNIAKÓW Zofia Popławska

Topczewo

11.00

(FILIPY)

  + KAZIMIERA, ALEKSANDER, ANNA, JÓZEF, JANINA Janina Falkowska

Filipy

11.00

(LIZA)

  + ANDRZEJ-LESZEK BARANOWSKI (9r.), JADWIGA, JAN, ANTONI, HELENA, JAN Tomasz Baranowski

Liza Stara

12.30   + MARIAN

Córka

 

Intencje 12-18.03.2018

 

 

DATA

 

GODZ.

RODZAJ

MSZY ŚW.

 

INTENCJA

 

OFIARODAWCA

 

12.03,

(pn.)

7.00   + STANISŁAWA OLSZAŃSKA (3r.), JÓZEF Zygmunt Olszański

Pierzchały

18.00 egz. + KAZIMIERZ (z okazji imienin) ORAZ ZM. Z RODZ. ODACHOWSKICH I AUGUSTYNIAKÓW Córka Jadwiga

Wólka Pietkowska

 

13.03,

(wt.)

7.00   + STANISŁAW GÓRSKI (2r.) Dariusz Górski

Olędzkie

18.00   O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE I POTRZEBNE ŁASKI DLA DZIECI I WNUKÓW Babcia

Godzieby

 

14.03,

(śr.)

7.00 egz. + ALEKSANDER, JADWIGA POTROWSCY Józef Piotrowski

Bielsk Podlaski

18.00   + STEFANIA, WŁADYSŁAW FALKOWSCY Marianna Falkowska

Godzieby

 

15.03,

(cz.)

7.00 egz. + ALEKSANDER, WERONIKA PIOTROWSCY, BOLESŁAW, FELICJA SIENKIEWICZOWIE Józef Piotrowski

Bielsk Podlaski

18.00   + WALDEMAR WYSZOMIRSKI Córki

Godzieby

 

16.03,

(pt.)

7.00 egz. + IGNACY, WIKTOR PIOTROWSCY, MIECZYSŁAW SIENKIEWICZ Józef Piotrowski

Bielsk Podlaski

18.00 

lub bezpośrednio 

po Drodze 

Krzyżowej

  + APOLONIA, WŁADYSŁAW, ZDZISŁAW, MIECZYSŁAW, JAN Jadwiga Górska

Wypychy

 

 

17.03,

(so.)

7.00   O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE, OPIEKĘ MATKI BOŻEJ I SZCZĘŚLIWĄ ŚMIERĆ ZA WST. ŚW. BRATA ALBERTA DLA WERONIKI OLENDZKIEJ Weronika Olendzka

Olędzkie

18.00   + JÓZEF TOPCZEWSKI Syn z Rodziną

Koćmiery

  + WIKTORIA FALKOWSKA (30dz.) Irena Rokicka

z Dziećmi

Białystok

                 

 

 

18.03,

(nd.)

8.00

(MIERZWIN)

  + ZM. Z RODZ. SKORULSKICH, ZYSKOWSKICH, ROSZKOWSKICH I PUCHALSKICH ORAZ O ZDROWIE DLA MARII ROSZKOWSKIEJ

Sylwia Bagińska

9.30   + JÓZEF MALINOWSKI, JÓZEF TWORKOWSKI Maria Malinowska

Falki

11.00

(FILIPY)

  + STANISŁAWA KURYŚ (2r.) Syn Michał

z Rodziną

Filipy

11.00

(LIZA)

  + IGNACY, MARIA, ANTONI, BEATA ROGOWSCY Danuta Rogowska

Liza Stara

12.30   + MARIAN (9r.) ORAZ ZM. Z RODZ. KISZKÓW I SAWICKICH Helena Sawicka

Kamienny Dwór

 

Intencje mszalne

12 – 18 LUTEGO 2018

  

 

DATA

 

GODZ.

RODZAJ

MSZY ŚW.

 

INTENCJA

 

OFIARODAWCA

 

12.02,

(pn.)

7.00   + JANINA REMISIEWICZ (12)

Córka

Topczewo

18.00   + LUCYNA, MICHAŁ, CZESŁAW, JANINA Ryszard Kuryś

Łapy

 

13.02,

(wt.)

7.00   + JANINA REMISIEWICZ (13) Córka

Topczewo

18.00   + HENRYK MIERZWIŃSKI (3r.) Robert Mierzwiński

Godzieby

 

 

 

 

14.02,

(śr.)

9.30   + JANINA REMISIEWICZ (14) Córka

Topczewo

11.00

(FILIPY)

  + JAN, WANDA Wiesława Piotrowska

Filipy

11.00

(LIZA)

  + FRANCISZEK, GENOWEFA ROGOWSCY ORAZ ZM. Z RODZ. ROGOWSKICH I JAKUBOWSKICH, JULIA MARKOWSKA Bożena Wiśniewolska

Liza Stara

12.30

(MIERZWIN)

  + REGINA MIERZWIŃSKA KŻR

Mierzwin

18.00   + JULIA, ALFONS FALKOWSCY Córka Jadwiga Łukawica
 

15.02,

(cz.)

7.00   + JANINA REMISIEWICZ (15) Córka

Topczewo

18.00   + LEONTYNA GÓRSKA (5r.) Rodzina

Zalesie

 

 

16.02,

(pt.)

7.00   + JANINA REMISIEWICZ (16) Córka

Topczewo

18.00

lub bezpośrednio po Drodze Krzyżowej

  + JÓZEF BOGUSZ (28r.), REGINA, WOJCIECH Fryderyk Bogusz

Topczewo

 

17.02,

(so.)

7.00   + JANINA REMISIEWICZ (17) Córka

Topczewo

18.00 egz. + TADEUSZ, BOGDAN GĄSOWSCY, BOGDAN ODACHOWSKI ORAZ ZM. Z RODZ. KIEŁKUCKICH I GĄSOWSKICH Irena Gąsowska

Wólka Pietkowska

 

 

 

 

 

 

18.02,

(nd.)

8.00

(MIERZWIN)

  + LUCYNA (9r.), GRAŻYNA ORAZ ZM. Z RODZ. KOCÓW I NIEWIŃSKICH Rodzina

Mierzwin Duży

9.30   + ADAM BOGUSZ (13r.), ZYGMUNT, JANINA, JÓZEF, ANNA KALINOWSCY Grażyna Bogusz

Kamienny Dwór

11.00

(FILIPY)

  + MARIANNA, CEZARY, STANISŁAW, KAZIMIERA Helena Falkowska

Filipy

11.00

(LIZA)

  + JADWIGA, PIOTR, ADELA, WIKTOR, ANTONI, JAN, BARBARA, JAN, MACIEJ Danuta Baranowska

Liza Stara

12.30   + JANINA REMISIEWICZ (18) Córka

Topczewo

  DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA Z OKAZJI 63.ROCZNICY ŚLUBU JANINY I STANISŁAWA SIENKIEWICZÓW Małżonkowie

Osówka

Intencje 05-11.02.2018

 

 

DATA

 

GODZ.

RODZAJ

MSZY ŚW.

 

INTENCJA

 

OFIARODAWCA

5.02,

(pn.)

7.00   + JANINA REMISIEWICZ (5)

Córka

Topczewo

18.00   DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA

Z OKAZJI 50.ROCZNICY ŚLUBU TERESY I KRZYSZTOFA NIEWIŃSKICH

I O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

DLA DZIECI I WNUKÓW

Jubilaci

Topczewo

6.02,

(wt.)

7.00   + JANINA REMISIEWICZ (6) Córka

Topczewo

18.00   + STANISŁAW, JANINA OLSZEWSCY Krystyna Olszewska

Olędzkie

7.02,

(śr.)

7.00   + JANINA REMISIEWICZ (7) Córka

Topczewo

18.00   + EDMUND MIERZWIŃSKI (6r.) Rodzina

Górskie

8.02,

(cz.)

7.00   + JANINA REMISIEWICZ (8) Córka

Topczewo

18.00   + ZM. Z RODZ. OLENDZKICH, NIEWIŃSKICH, FALKOWSKICH

I JABŁOŃSKICH

Weronika Olendzka

Olędzkie

9.02,

(pt.)

7.00   + JANINA REMISIEWICZ (9) Córka

Topczewo

18.00   + EUGENIUSZ GODLEWSKI (1r.) Rodzina

Zalesie

10.02,

(so.)

7.00   + JANINA REMISIEWICZ (10) Córka

Topczewo

18.00   DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA

Z OKAZJI URODZIN I IMIENIN ROMUALDY KRASOWSKIEJ

Dzieci

z Rodzinami

11.02,

(nd.)

8.00

(MIERZWIN)

  DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA

Z OKAZJI URODZIN

EDWARDA GÓRSKIEGO

Żona z Dziećmi

Mierzwin Mały

9.30   + ANNA KUŹMA (11r.), STANISŁAW, MIECZYSŁAW

I ZM. Z RODZ. PIETRASZKÓW

Córka

Olędzkie

11.00

(FILIPY)

  + MICHAŁ, JANINA FALKOWSCY Weronika Łuczaj

Filipy

11.00

(LIZA)

  DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA

Z OKAZJI 18.ROCZNICY URODZIN

KACPRA TWAROWSKIEGO

Rodzice

Liza Stara

12.30   + JANINA REMISIEWICZ (11) Córka

Topczewo

Intencje 29.01-04.02.2018

 

DATA

 

GODZ.

RODZAJ

MSZY ŚW.

 

INTENCJA

 

OFIARODAWCA

29.01,

(pn.)

7.00   + EUGENIUSZ KUŁAKOWSKI (28) Jadwiga Bagińska

Załuskie Kościelne

18.00   + REGINA BOGUSZ (20r.),

JÓZEF, WOJCIECH

Fryderyk Bogusz

Topczewo

30.01,

(wt.)

7.00   + EUGENIUSZ KUŁAKOWSKI (29) Jadwiga Bagińska

Załuskie Kościelne

18.00 egz. + ALEKSANDER, MARIANNA

I ZM. Z RODZ. WALICKICH

Krzysztof Karpiesiuk

Topczewo

31.01,

(śr.)

7.00   + EUGENIUSZ KUŁAKOWSKI (30)

– koniec gregorianki

Jadwiga Bagińska

Załuskie Kościelne

18.00 egz. + ZA DUSZE CZYŚĆCOWE Alfreda Zawadzka

Topczewo

1.02,

(cz.)

7.00   + JANINA REMISIEWICZ (1)

– Msza św. gregoriańska

Córka

Topczewo

18.00 egz. + MICHELLE (…)
  + HELENA BOGUSZ (30dz.) Rodzina

Bogusze

2.02,

(pt.)

9.30   + JANINA REMISIEWICZ (2) Córka

Topczewo

11.00

(FILIPY)

  O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE

I OPIEKĘ MATKI BOŻEJ

DLA EUGENIUSZA

I CAŁEJ RODZINY

Jadwiga Piotrowska

Filipy

11.00

(LIZA)

  + MARIA, ZYGMUNT KIEŁBASOWIE,

CZESŁAWA, WOJCIECH CHOMICCY,

PIOTR BOGUSZ

Rodzina Zalewskich
12.30

(MIERZWIN)

  + STANISŁAWA, ZYGMUNT, CZESŁAW, MARIANNA, ZOFIA, MIECZYSŁAW Danuta Ułaszonek

Mierzwin Duży

18.00   + EDWARD MAZUR (2r.) Żona z Dziećmi

Zalesie

3.02,

(so.)

7.00   + JANINA REMISIEWICZ (3) Córka

Topczewo

15.00 ŚLUB ANETA WOŹNIAK –

– BARTOSZ PERKOWSKI

 
18.00   + CZESŁAW (5r.), FRANCISZEK, STANISŁAWA, GENOWEFA WESOŁOWSCY Zofia Wesołowska

Sieśki

4.02,

(nd.)

8.00

(MIERZWIN)

  + REGINA, ANDRZEJ BRZOZOWSCY Marek Brzozowski

Mierzwin Duży

9.30   + CEZARIA (4r.), WINCENTY OLENDZCY Maria Malinowska

Falki

11.00

(FILIPY)

  + FRANCISZEK, BOLESŁAWA, FELIKS

I ZM. Z RODZ. ŁUCZAJÓW

Weronika Łuczaj

Filipy

11.00

(LIZA)

  + HENRYK, ZDZISŁAW, STEFANIA, ALEKSANDER TWAROWSCY

I ZM. Z RODZ. WYSZYŃSKICH

Jadwiga Twarowska

Liza Stara

12.30   + JANINA REMISIEWICZ (4) Córka

Topczewo

 

Intencje 22-28.01.2018

 

DATA

 

GODZ.

RODZAJ

MSZY ŚW.

 

INTENCJA

 

OFIARODAWCA

22.01,

(pn.)

18.00   + EUGENIUSZ KUŁAKOWSKI (21) Jadwiga Bagińska

Załuskie Kościelne

23.01,

(wt.)

18.00   + EUGENIUSZ KUŁAKOWSKI (22) Jadwiga Bagińska

Załuskie Kościelne

24.01,

(śr.)

17.00   + EUGENIUSZ KUŁAKOWSKI (23) Jadwiga Bagińska

Załuskie Kościelne

25.01,

(cz.)

18.00   + EUGENIUSZ KUŁAKOWSKI (24) Jadwiga Bagińska

Załuskie Kościelne

  + ZBIGNIEW HRYNIEWICKI (30dz.) Rodzina

Mierzwin Duży

26.01,

(pt.)

18.00   + EUGENIUSZ KUŁAKOWSKI (25) Jadwiga Bagińska

Załuskie Kościelne

27.01,

(so.)

18.00   + EUGENIUSZ KUŁAKOWSKI (26) Jadwiga Bagińska

Załuskie Kościelne

18.30   DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA

Z OKAZJI 40.ROCZNICY ŚLUBU TERESY I KRZYSZTOFA SUTERÓW

Małżonkowie

Topczewo

28.01,

(nd.)

8.00

(MIERZWIN)

  + KAZIMIERA, ANTONI, STEFANIA, PAWEŁ Wnuczka Ewa
9.30   + EUGENIUSZ KUŁAKOWSKI (27) Jadwiga Bagińska

Załuskie Kościelne

11.00

(FILIPY)

  DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA

Z OKAZJI 63.ROCZNICY ŚLUBU WŁADYSŁAWY I ZYGMUNTA TRZESZCZKOWSKICH

Małżonkowie

Filipy

11.00

(LIZA)

  + JAN, STANISŁAWA OLESZCZUKOWIE,

IGNACY ROGOWSKI

Danuta Rogowska

Liza Stara

12.30   + JÓZEF ZALEWSKI (1r.),

ANNA, ALEKSANDER

Dzieci